Autokary

 

Informacje o wynajmie | Formularz wynajmu autokarów

 

 

Nasza firma zajmuje się przewozem pasażerskim w Polsce jak i za granicą nie przerwanie od 1997 roku. W miarę upływu czasu, oraz zmian zachodzących w naszym kraju i wzrostu usług turystycznych podnosimy nasze kwalifikacje i umiejętności w sposobie świadczenia usług. Posiadamy wszystkie wymagane certyfikaty i licencje.

 

 

Obecnie nasza firma dysponuje komfortowymi pojazdami dostosowanymi do różnych przewozów posiadające od 8-54 miejsc siedzących: autokary turystyczne o podwyższonym standardzie (tv, wc, cafe-bar, klimatyzacja), minibusy.

 

 

Nasze autokary:

SETRA 415 GT-HD EURO V

Podróż luksusowym autokarem SETRA to przejazd pierwszą klasą. Nowo zaprojektowane wnętrze autokarów serii 400 zapewnia najwyższy poziom komfortu i bezpieczeństwa. Konstruktorzy SETRY zadbali o wyposażenie autokaru w systemy bezpieczeństwa jak ESP i ABS b Czytaj całość »

Mercedes Travego 580 EURO V

Oddajemy do Państwa dyspozycji autokar klasy VIP. Mercedes Travego to najwyższy i najbardziej ekskluzywny model autokaru marki Mercedes. Wygoda i niezawodność są z pewnością największymi atutami tego autokaru. Czytaj całość »

Setra GT-HD Comfort Class EURO V

Setra to najwyższy i najbardziej ekskluzywny model autokaru na rynku europejskim. Wygoda i niezawodność są z pewnością największymi atutami tego autokaru. Posiada 49+1+1 miejsc, klimatyzacje, radio, cd, dvd z dwoma monitorami, lodówkę, coffee bar, szyberd Czytaj całość »

SETRA 315 GT-HD Comfort Class EURO V

Setra wśród autokarów to bezkonkurencyjny standart komfortu i bezpieczeństwa. Bogate wyposażenie sprawi iż każda podróż będzie przyjemnością. Czytaj całość »

Mercedes 815 Teamstar **** VIP EURO V

Autokar bardzo dobrze wyposażony. Posiada 29 miejsc, klimatyzacje, radio, cd, dvd z monitorem, lodówkę, coffee bar, szyberdach, system GPS, ABS, spełnia normę EURO 4. Czytaj całość »

Volkswagen T5 caravelle

Ilość miejsc 7+1, wyposażony w klimatyzację dwustrefową, webasto, audio-stereo Czytaj całość »

Mercedes Vito

Ilość miejsc 8+1, wyposażony w klimatyzację, webasto, audio-stereo Czytaj całość »