Znajdź wycieczkę
Typ dojzdu:
Sortowanie ofert
Wyżywienie
Kategoria hotelu

TYLKO WE LWOWIE...

Opis szczegółowy:

Dzień 1:
Wyjazd z umówionego miejsca zbiórki o godz. 4.00. Przejazd do Lwowa. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem: zabytkowy Dworzec Kolejowy, Kościół Św. Elżbiety, Katedra Św. Jura, Góra Zamkowa z Kopcem Unii Lubelskiej (panorama miasta), Baszta Prochowa , Wały Gubernatorskie, następnie przejazd na Cmentarz Łyczakowski i cmentarz Orląt Lwowskich Przejazd do hotelu. Obiadokolacja, nocleg.
Dzień 2:
Po śniadaniu dalsza część zwiedzania Lwowa: Rynek Starego Miasta oraz okazały budynek ratusza miejskiego. O Następnie zachwycająca Bazylika archikatedralna Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny (potocznie Katedra Łacińska). Czas na Mszę Św. Następnie dalsza część zwiedzania: zobaczymy zabytkową Aptekę, Katedrę Ormiańską z dzielnicą ormiańską oraz pomnik Adama Mickiewicza. Następnie Opera Lwowska Czas wolny na zakupy na „pchlim targu”, po czym wyjazd w drogę powrotną do kraju. Planowany powrót w godzinach wieczornych (uzależniony od sytuacji na granicy Ukraińsko-Polskiej).
Cena
577zł/os.
Miejsce: Ukraina / Lwów
Termin: od 2019-04-06 do 2019-04-07
Długość: 2 dni
Rodzaj transportu: Autokar
Wyjazd z: Krakowa
Wyżywienie: śniadanie i obiadokolacja
Zapytaj o ofertę

Opis:

 

Lwów to zabytkowe miasto w zachodniej części Ukrainy, położone nad niewielką rzeką Pełtwią (lewy dopływ Bugu). Jego historia sięga przełomu IX i X wieku, kiedy to w miejscu obecnego miasta znajdowała się niewielka osada należąca do słowiańskiego plemienia Lędzian.

Świadczenia:

 • opieka przewodnika we Lwowie
 • transport komfortowym autokarem,
 • opłaty : drogowe i parkingowe,
 • 1 nocleg w hotelu *** pokoje 2 osobowe z łazienkami ,
 • 1 śniadanie, 1 obiadokolacja
 • Ubezpieczenie NNW 15000zł, KL15000€ i Choroby Przewlekłe
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

  Cena nie zawiera:
 • dopłaty do pokoju 1-osobowego 70zł
 • kosztów biletów wstępów do zwiedzanych obiektów około 20zł/osobę

  Do przekroczenia granicy Polsko-Ukraińskiej niezbędny jest ważny co najmniej 6 miesięcy od daty wycieczki paszport.

 

Pilot lub przewodnik, może zmienić kolejność realizacji programu w zależności od pogody, kondycji uczestników, oraz innych nieprzewidzianych czynników (siła wyższa).