Znajdź wycieczkę
Typ dojzdu:
Sortowanie ofert
Wyżywienie
Kategoria hotelu

Złota Praga

Opis szczegółowy:

Dzień 1: Wyjazd z umówionego miejsca zbiórki w Żegocinie o godzinie 5:00. Przyjazd do Pragi w godzinach południowych – zwiedzanie starego miasta z przewodnikiem, gdzie zobaczymy Bramę Prochową, Kościół Marii Panny, Pomnik Jana Husa. Następnie Dzielnica Żydowska-Józefów. Spacer po Placu Wacława, Muzeum Narodowe, Pomnik Wacława, Ogrody Franciszkańskie, Obiadokolacja, a następnie przyjazd do Kriżikovej Fontanny (zmienia się właściciel, wstęp uzależniony od udostępnienia fontann przez nowego właściciela), uczestnictwo w niepowtarzalnym spektaklu tańczących fontann w trakcie którego będą Państwo świadkami zadziwiającego współgrania wody, światła i dźwięku, przejazd do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.
Dzień 2: Po śniadaniu, dalsza część zwiedzania Pragi: barokowy Klasztor na Starachowie z ujmującą panoramą miasta z ogrodów klasztornych, następnie Hradczany- olbrzymi kompleks zamkowy, dawna siedziba królów czeskich, rozciągający się na wzgórzu nad Wełtawą, Katedra Św. Wita- obecnie przechowywane są w niej czeskie klejnoty koronacyjne, a w jej podziemiach znajdują się grobowce czeskich królów, uważana jest za symbol duchowy państwa, oraz jest najokazalszym kościołem Pragi. Stary Pałac Królewski, Złota Uliczka- jedno z najbardziej nastrojowych miejsc na praskim zamku. Bazylika Św. Jerzego, Mała Strana- dzielnica kupców niemieckich, słynąca z barokowych pałaców i malowniczych ogrodów. Staromiejska Wieża Mostowa oraz najsłynniejszy średniowieczny Most Karola z galerią barokowych pomników. Przejście w kierunku Starego Miasta z okazałym Ratuszem i słynnym zegarem astronomicznym Orloj, Wyjazd d drogę powrotną z przerwą na obiad na trasie. Planowany przyjazd w godzinach nocnych.
Cena
od 410zł/os
Miejsce: Czechy / Praga
Termin: od 2018-04-27 do 2018-04-28
Długość: 2 dni
Rodzaj transportu: Autokar
Wyjazd z: małopolska
Wyżywienie: śniadanie i obiadokolacja
Zapytaj o ofertę

Opis:

OSTATNIE WOLNE MIEJSCA!!!
WYJĄTKOWA OFERTA CENOWA NA KAŻDĄ KIESZEŃ

 Świadczenia:

  • opieka pilota-przewodnika
  • transport komfortowym autokarem klasy LUX,
  • opłaty : drogowe i parkingowe,
  • 1 nocleg w hotelu **/*** pokoje 2-3 osobowe , 1 śniadanie,
  • 1 obiadokolacja, 1 obiad
  • ubezpieczenie NNW+KL
  • bilety wstępów: Hradczany i Kriżikowa Fontanna

Cena nie zawiera:

  • dopłaty do pokoju 1-osobowego. 15€

Pilot lub przewodnik, może zmienić kolejność realizacji programu w zależności od pogody, kondycji uczestników, oraz innych nieprzewidzianych czynników. ( siła wyższa)

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!