Znajdź wycieczkę
Typ dojzdu:
Sortowanie ofert
Wyżywienie
Kategoria hotelu

Wczasy Rehabilitacyjno-Wypoczynkowe Zawoja

Opis szczegółowy:

Dzień 1:

Wyjazd z umówionego miejsca zbiórki. Przyjazd do Zawoi. Zakwaterowanie w pokojach. Czas na odpoczynek, relaks i integracje grupową.

2-11 Dzień:

Podczas całych wczasów:

Zabiegi lecznicze połączone z relaksem i wypoczynkiem w doskonałych warunkach. Idealne dla osób lubiących ciszę i spokój w każdym wieku zarówno dla tych, którzy chcą zadbać o swoje zdrowie, wrócić do pełni sił, jak i tych którzy po prostu chcą odpocząć, odreagować troski dnia codziennego w miłym i przyjaznym otoczeniu. Podczas całego turnusu mają Państwo do dyspozycji 5 zabiegów: masaż klasyczny, 5 wejść do grot solnych wykorzystujących dobroczynne działanie soli, w których panuje taki mikroklimat jak ten, który jest nad morzem. Podobnie też działa na nasz organizm. Czyste powietrze, zjonizowane dzięki soli, odpręża i wspomaga leczenie wielu chorób - astmy, nieżytów górnych dróg oddechowych, zapalenia zatok, niedoczynności tarczycy, łuszczycy, nerwicy. Przewidziany jest również wyjazd do Chochołowa gdzie wciąż niezwykle żywa jest tradycja i kultura góralska. Wszechobecne drewniane chaty umilą nam drogę do Chochołowskich Basenów Termalnych. Chochołowskie Termy są największym kompleksem termalnym na Podhalu. Przestrzeń, którą dysponują pozwala na wypoczynek w komfortowych warunkach. Wodę w basenach wydobywana jest z głębokości prawie 3600 m. Skały, które są nią nasączone, oddają mnóstwo dobroczynnych mikroskładników takich jak Siarka, Wapń , Magnez czy Sód. Woda termalna, poza leczniczym składem mineralnym, ma również właściwości terapeutyczne. Kąpiele cieplne działają rozluźniająco i poprawiają ukrwienie tkanek i narządów. Podczas pobytu w ośrodku możliwość integracji zapewni wieczorek taneczny z poczęstunkiem przy muzyce podczas którego tańcom towarzyszyć będzie oczywiście wyśmienity humor uczestników.

Po zakończonym turnusie wyjazd w drogę powrotną do domu.

Każdy dzień oczywiście rozpoczyna się śniadaniem, a następnie obiad i kolacja( pełne wyżywienie- śniadanie, kolacja w formie bufetu, obiad serwowany)
Cena
Miejsce: Polska / Zawoja
Termin: od 2018-04-09 do 2018-04-19
Długość: 11 dni
Rodzaj transportu: Autokar
Wyjazd z: małopolska
Wyżywienie: 3 posiłki
Zapytaj o ofertę

Opis:

CENA: 690 zł + koszty transportu

OSTATNIE WOLNE MIEJSCA- ZAREZERWUJ JUŻ DZIŚ!

Świadczenia:

 

  • transport komfortowym autokarem,
  • opłaty : drogowe i parkingowe,
  • 10 noclegów, pokoje 2 osobowe ,
  • 10 śniadań, 10 obiadów, 10 kolacji
  • 5 x masaż klasyczny,
  • 5x grota solna,
  • wieczorek taneczny,
  • wycieczka do Chochołowskich Term

 

Cena nie zawiera:

  • dopłaty do pokoju 1-osobowego.
  • kosztów innych niż  wymienione w ofercie

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!