Znajdź wycieczkę
Typ dojzdu:
Sortowanie ofert
Wyżywienie
Kategoria hotelu

"Muzyka wino radość śpiew.."czyli wczasy w słonecznej Bułgarii

Opis szczegółowy:

Dzień 1:

Wyjazd z umówionego miejsca. Przejazd przez Słowację, Węgry do Serbii na nocleg tranzytowy. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja i nocleg

2 Dzień:

Po śniadaniu dalszy przejazd przez Serbię. W godzinach popołudniowych przyjazd nad Morze Czarne. Czas wolny na odpoczynek i odświeżenie się po podróży. Po czym zapraszamy na obiadokolacje. Nocleg.

3-8 Dzień:

Pobyt wczasowy, plażowanie, kąpiele wodne. Możliwość skorzystania z ciekawych wycieczek fakultatywnych .

9 Dzień:

Śniadanie. Wykwaterowanie. Pożegnanie z ciepłym Morzem i Bułgarią po czym wyjazd w drogę powrotną. Przejazd do Serbii na nocleg tranzytowy. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.

10 Dzień:

Po śniadaniu dalsza droga przez Serbię, Węgry i Słowację do Polski. Planowany zakończenie wycieczki w godzinach wieczornych.

Bułgaria to-niezwykłe miejsce z ponad trzy tysiącletnią historią, gdzie spotyka się kultura bułgarska, słowiańska i arabska. Do tego piękne złociste plaże oblewane ciepłym Morzem, zaciszne urokliwe zatoczki oraz klimatyczne regionalne knajpki.

Bułgaria to-Wybrzeże Morza Czarnego, malowniczo skaliste na północy, rozległe i piaszczyste w rejonie Złotych Piasków i Słonecznego Brzegu, na południu stykające się z górami, gościnni gospodarze oraz porównywalny ze śródziemnomorskim klimat – oto zalety Bułgarii.

Bułgaria to- lokalne wina, które w ostatnich latach z powodzeniem stają w szranki z francuskimi, włoskimi czy hiszpańskimi – zdobywają uznanie na całym świecie. Wpływy rożnych kultur zostawiły po sobie ślady w postaci rozmaitych zabytków architektury i sztuki z czasów rzymskich i bizantyjskich. Odnajdziemy tutaj wiele urokliwych i malowniczych miasteczek i miejsc. Wypoczynek czyni komfortowym dobra, aromatyczna i lekka bułgarska kuchnia.

Warto odwiedzić z nami Bułgarię, można leżeć, pływać, spacerować, zwiedzać – każdy znajdzie coś dla siebie.
Zapraszamy do skorzystania z ciekawych i różnorakich wycieczek fakultatywnych. Proponujemy Państwu:

Warna „niezwykła” z skalnym klasztorem- wizyta w najbardziej rozpoznawalnym na Riwierze Bułgarskiej monastyrze. Jest to wykuty w skale klasztor Alajda pochodzący z XII wieku. Przejazd do miejsca niezwykłego jakim jest Warna-stolicy Bułgarskiego Wybrzeża i miasta o niezwykle bogatej historii . Odwiedzimy Warneńskie Delfinarium- największe tego typu miejsce na Bałkanach w którym morskie ssaki popisują się niezwykłymi umiejętnościami zadziwiając nas swoimi występami.( cena od osoby: 27€ z biletami wstępu)

Starożytny Nessebar- wycieczka do malowniczo położonego na półwyspie, zabytkowego miasta klasy UNESCO. Średniowieczna architektura miasta uważana jest za jedną z najlepiej zachowanych na Bałkanach.(cena od osoby: 15€)

Rejs statkiem -leniwy rejs po malowniczej zatoce Słonecznego Brzegu i Starego Nessebaru. Okazja do wędkowania, kąpieli, odpoczynku na statku i relaksu. (cena od osoby: 19€)

Wieczór Bułgarski- kolacja i przedstawienie folklorystyczne w restauracji na wolnym powietrzu. Prezentacja muzyki, strojów ludowych, tańców. W menu wspaniałe potrawy kuchni bułgarskiej z rakija i bułgarskim winem na czele.(cena od osoby: 27€)

Cena
1810zł
Miejsce: Bułgaria / Bułgaria
Termin: od 2018-06-25 do 2018-07-04
Długość: 10 dni
Rodzaj transportu: Autokar
Wyjazd z: małopolska
Wyżywienie: śniadanie i obiadokolacja
Zapytaj o ofertę

Opis:

W/w program jest ramowy. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie w zależności od warunków atmosferycznych i godzin otwarcia zwiedzanych obiektów.

Świadczenia w cenie:

 • przejazd komfortowym autokarem. (klimatyzacja, barek, WC)
 • wszystkie opłaty drogowe i parkingowe.
 • opieka pilota
 • 7  noclegów  w hotelu 3/4* -Riwiera Bułgarska, pokoje 2 osobowe z łazienkami,  
  7śniadańi obiadokolacji w formie bufetu
 • 2 noclegi tranzytowe w hotelu 2/3* w Serbii,
   2 śniadania i 2 obiadokolacje
 • ubezpieczenie NNW+KL,
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - wg Rozporz. Min. Sportu i Turystyki z dn. 21.11.16 r. - 15 zł /os./pobyt.

Cena nie zawiera:

 • napojów do obiadokolacji
 • opłaty klimatycznej
 • dopłaty do pokoju 1-osobowego: 112€
 • kosztów wycieczek fakultatywnych
                 
                                                      SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!